Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Potion Panic 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Potion Panic 2

Tato online minihra je určená pro všechny milovníky jednoduchých stříleček, kde hlavním úkolem je zabít nepřátele a ubránit svoji pevnost.

Ovládání a pravidla hry Potion Panic 2

Hra začíná výběrem úrovně, kterou chceš hrát. Máš na výběr slořitou nebo jednoduchou. Tvým úkolem je pomocí jednotlivých a především pěkně zpracovaných lektvarů likvidovat tvoje protivníky. Lektvary můžeš libovolně kombinovat. Na různé nepřátele musíš použít různé druhy lektvarů a jejich kombinací. Na konci každého kola můžeš za vydělané peníze nakoupit nové lektvary, vylepšit ty stávající. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků her a hudby na pozadí. Hru také můžeš pozastavit. Hra se ovládá pomocí myši. Pomocí myši vybíráš nástrahy, které použiješ na protivníky. Máš také na výběr vybrat si úroveň složitou nebo jednoduchou. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si výsledky ostatních hráčů této online minihry. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 947 krát.

Potion Panic 2 obrázek 1 - online hry zdarmaPotion Panic 2 obrázek 2 - online hry zdarmaPotion Panic 2 obrázek 3 - online hry zdarmaPotion Panic 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Potion Panic 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist