Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Real Hospital

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Real Hospital

Tato online mini hra zaujme především všechny příznivce nemocničního prostředí. Hráč má za úkol vyšetřit všechny pacienty, kteří k němu přijdou.

Ovládání a pravidla hry Real Hospital

Tvým úkolem ve hře je vyšetřovat pacienty, kteří k tobě přišli do ordinace. Musíš pacienta vždycky vyšetřit, stanovit diagnézu a poté mu podat ten správný lék a naordinovat mu tu správnou léčbu. Pokud je léčka špatné, či léky nezabírají, hra ti to ukáže na obrazovce. V tom případě se tvoje léčba neosvědčila a pacienta si nevyléčil. Hra má bohaté možnosti, od vyšetření, možných potíží až po stanovení diagnózy a podání všejijakých léků. Tato online minihry, která je zdarma zaujme všechny milovníky lékařského prostředí. Hra se ovládá pomocí myši. Pomocí myši vyšetřuješ pacienta, provádíš diagnózu a podáváš mu jednotlivé léky. Bohužel hra neumožňuje vypnutí zvuků ani porovnání s ostatními hráči této online minihry. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 068 krát.

Real Hospital obrázek 1 - online hry zdarmaReal Hospital obrázek 2 - online hry zdarmaReal Hospital obrázek 3 - online hry zdarmaReal Hospital obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Real Hospital zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist