Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

History of War : Romans

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry History of War : Romans

Pěkná strategická hra, kde budeš coby římský generál bránit svojí zemi před barbarskými nájezdy v celkem 12 misích. Bitvu si můžeš zahrát i proti kamarádovi na jednom počítači.

Ovládání a pravidla hry History of War : Romans

Herní mapa je vždy rozdělena na určitý počet vodorovných řad po kterých se jednotky obou stran pohybují. Vždy když rekrutuješ vojáky, tak musíš určit do které řady je naverbuješ a po jiné řadě se nebudou moci pohybovat. K dispozici je celkem sedm různých druhů jednotek, jako jsou legionáři, lučištníci nebo třeba jízda. V každé misi je tvým úkolem dostat co nejvíce svých jednotek za obranu nepřítele a zároveň bránit svou stranu, aby neprošlo přílíš mnoho nepřátelských jednotek. Každá bitva trvá dvě a půl minuty a vyhrává ten kdo dostal více jednotek za nepřátelskou obranu. Hra se ovládá klávesami WASD a mezerníkem. Klávesami W a S měníte řady, klávesami A a D měníte vojáky, které chcete rekrutovat a mezerníkem je naverbujete.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 258 krát.

History of War : Romans obrázek 1 - online hry zdarmaHistory of War : Romans obrázek 2 - online hry zdarmaHistory of War : Romans obrázek 3 - online hry zdarmaHistory of War : Romans obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra History of War : Romans zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist