Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

My Island [RPG] – Můj ostrov

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 3,75 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry My Island [RPG] – Můj ostrov

Určitě by se ti líbilo vlastnit město na ostrově. Udělej vše proto, abys nastřádal dost peněz a kup si ho v naší flash hře!

Ovládání a pravidla hry My Island [RPG] – Můj ostrov

Nabízíme ti zajímavou flash hru plnou nečekaných překvapení! Jsi obyvatelem města na malém ostrově a tvým cílem je prožívat naplno svůj život. Studuj, pracuj, vydělávej, spoř, vlastni domy, obchody, školy…! Když koupíš všechny budovy ve městě, staneš se králem. Prohledej ostrov a najdi nové zajímavé věci… Na horní liště obrazovky vidíš stav svého finančního konta, tvou celkovou sílu a vitalitu, kolik hodin zbývá do spánku a pořadí dne, který žiješ. V levém horním rohu je čtvereček, po rozkliknutí se ti zobrazí orientační mapa. Kolečko vedle zobrazí podrobnosti o tobě, trojúhelník skrývá nápovědu. A můžeš taky předložit tvé skóre (životní body) na celkovou bodovou tabuli. Životní body jsou v podstatě tvé peníze, schopnosti, koupený majetek, budovy, které vlastníš, prostě všechno. Čím více, tím lépe, tím lepší máš skóre. Buď na sebe opatrný, na cestě tě může srazit auto, budeš potřebovat nemocnici, což tě bude stát peníze, můžeš narazit na osobu, která tě okrade, v obchodních záležitostech se můžeš setkat s podvodníky… čeká na tebe spousta nástrah. Ovládání: myší i šipkami na klávesnici Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 755 krát.

Štítky

, , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra My Island [RPG] – Můj ostrov zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist