Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Knights Beasts & Magic 2 – Rytíři, příšery a kouzla 2

Bojuj s nepřáteli, vysílej proti nim své vojáky, použij co nelepší zbraně a sbírej body, které proměníš v lepší vybavení a armádu. Nelehká bitva a online hra může začít!

Ovládání a pravidla hry Knights Beasts & Magic 2 – Rytíři, příšery a kouzla 2

Temný závoj stíní nad tvou zemí, kterou přepadly bestie a zajaly téměř všechen tvůj lid. Jejich taktika spočívala hlavně v dravosti, nelítostnosti a pohotovosti. Osud celého tvého rodu je ve tvých rukou, ty jsi ten, kdo rozhoduje. Musíš uvěznit tyhle nepřátele v boji a vyhnat je z každého zákoutí tvého království. Pokud jsi statečný, vynalézavý a odhodlaný k tomu, abys ukončil tyhle boje, staneš se vítězem. Pokud ne, bestie nepřestanou, dokud “nezhltnou“ všechno živé ve tvé zemi. Napínavá a čilá flash hra, která tě jistě zaujme! Ovládání: posunuješ se šipkami nebo písmeny W a S, myš používáš pro výběr vojáků, katapultů… všeho v tabulce na pravé straně obrazovky Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 115 krát.

Knights Beasts & Magic 2 - Rytíři, příšery a kouzla 2 obrázek 1 - online hry zdarmaKnights Beasts & Magic 2 - Rytíři, příšery a kouzla 2 obrázek 2 - online hry zdarmaKnights Beasts & Magic 2 - Rytíři, příšery a kouzla 2 obrázek 3 - online hry zdarmaKnights Beasts & Magic 2 - Rytíři, příšery a kouzla 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Knights Beasts & Magic 2 – Rytíři, příšery a kouzla 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist