Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Youda Farmer

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Youda Farmer

Youda Farmer tě zasvětí do tajů pěstování a výroby surovin pro celou vesnici. Staň se farmářem a zásobuj vesnici tvými výrobky.

Ovládání a pravidla hry Youda Farmer

Jako každý farmář vlastníš pozemek na kterém si můžeš postavit svou farmu. Tvým úkolem je produkovat obilí, maso, vejce atp. Z vesnice ti pro každé kolo přijde objednávka a ty musíš projet farmu nasbírat všechny suroviny a jet je prodat do vesnice. Vše je časově omezené a čím později přijedeš tím menší cenu budou tvé suroviny mít. Poté co vše naskládáš do krabic a naložíš na náklaďák musíš jet do vesnice zavést suroviny všem co je budou potřebovat a utržit za ně peníze. Čím rychlejší budeš tím více peněz za suroviny dostaneš. Poté co vše prodáš se vrátíš na farmu a můžeš si postavit další a další zdroje surovin. Časem pak budeš do vesnice vozit vejce a mouku pekaři nebo maso řezníkovi. Jak hra pokračuje a tvá farma roste jsou objednávky větší a ty musíš být rychlejší, abys to vše zvládnul. Zvládneš zásobovat celou vesnici surovinami?

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 161 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Youda Farmer zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist