Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Knight Elite

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Knight Elite

Knight Elite je jedna z her, které se podobají Dotě. Knight Elite je ale jiný v tom, že máš za úkol bránit hrad. Pohybuješ se v prostorách hradu, do kterého vede celkem pět vchodů a ty ho musíš bránit.

Ovládání a pravidla hry Knight Elite

Když jsem v 8 hodin usedal k počítači, abych napsal recenzi na Knight Elite říkal jsem si: ,,Do desíti napíšu alespoň pět her.“ Zapnul jsem si Knight Elite a začal hrát. Nyní je 10:00 a konečně jsem se přemohl a Knight Elite vypnul, abych konečně něco napsal. Doufám že nikomu nebude vadit když se o téhle hře malinko více rozepíšu... Jako elitní rytíř bráníš hrad se všemi vchody, na které budou v pravidelných intervalech chodit creepové (vojáci které máš zabíjet). Tyto vchody jsou zabezpečeny branami, které ale zezačátku vůbec nevydrží. Jako hrdina začínáš s obyčejným mečem. Z každého creepa vypadne nějaké to zlato a ty máš několik možností jak toto zlato utratit. Můžeš si buďto koupit nějaké vybavení (meče, palcáty, štíty atp), nebo nakoupit nějaké vybavení na hrad (silnější zdi, bodáky které zraňují creepy už při rozbíjení brány…). Dále je zde možnost stavět kasárny, kde můžeš cvičit vojáky, lukostřelce, rytíře, kouzelníky a jakýsi Shredder, jež je vybaven nožem a tím masakruje nepřátele. Dále se dají zakoupit různé lektvary nebo minimapu (doporučuji zakoupit). Tvá postava sbírá zkušenosti a to samozřejmě znamená úrovně. Na každé úrovní si můžeš vybrat nějakou specializaci (meče, palcáty, štíty, více životů, atp). Ve hře tě čeká celkem 50 nájezdových vln nepřátel. Zezačátku nic moc, řekneš si, postupem času ale začne pěkně přituhovat. Druhy creepů jsou několikery a ne všechny je tak jednoduché zabít. Jak hru budeš hrát přijdeš na zpočátku trošku nešikovné ovládání. Přesněji jde o to, že panáček, kterého ovládáš se jednak pohybuje klávesami W,S,A,D a jednak se otáčí za kurzorem myši. Je důležité dávat si pozor, abys nepřátele sekal opravdu čepelí meče, protože když bude stát úplně u tebe tak mu nic neubereš. Na konci každé vlny dostaneš nějaké zlato a drahokamy (platidlo jako zlato). O taktice hraní by se dalo spekulovat. Dá se to udělat tak, že budeš běhat a zavírat brány (klávesa F) a sekat pomalu všechny co budou stát za bránou, nebo nebudeš zavírat brány vůbec a budeš čekat uprostřed hradu, až přijdou k tobě a budeš je masakrovat hromadně. Ani jedna z těchto možností není jednoduchá a chce to hodně si hlídat životy. Cílem hry je projít všech 50 vln a přežít. Pokud zemřeš, hra tě vrátí o 4 vlny zpět, ale vybavení ti zůstává. V této hře si můžeš zapsat score do světového žebříčku. Můžeš tedy dokázat, že jsi opravdová rytířská elita.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 537 krát.

Knight Elite obrázek 1 - online hry zdarmaKnight Elite obrázek 2 - online hry zdarmaKnight Elite obrázek 3 - online hry zdarmaKnight Elite obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Knight Elite zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist