Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

MegaBot TD

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry MegaBot TD

Graficky příliš nepovedená, nicméně co do zábavy velmi dobrá online střílečka, kde hlavním je sestavit co možná nejlepší obranou formaci, přes kterou nikdo neprojde.

Ovládání a pravidla hry MegaBot TD

Na začátku hry si vybereš level, který chceš hrát. Nejdříve budeš mít k dispozici pouze jeden, ale jak budeš postupovat, ostatní se ti brzy odemknou. Na začátku hry máš k dispozici omezený počet financí a za ně toho nemůžeš koupit mnoho. Tvým úkolem je postavit kolem zadané cesty zbraně tak, aby nepřátelská vojska po cestě za žádnou cenu nedošla až na její konec. Pokud dojdou, ty prohráváš a musíš začít od začátku. Kromě zbraní musíš kolem cesty také rozmístit zdroje energie. Bez nich zbraně nefungují. Zbraně můžeš vylepšovat, dokupovat. Je to nutné, jelikož se obtížnost hry stále zvyšuje. Pokud všechny nepřátele zabiješ, získáš peníze a postupuješ do dalšího kola. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řeknu, jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem umisťuješ zbraně kolem cesty a také je vylepšuješ. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 418 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra MegaBot TD zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist