Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Metal Arena 3

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Metal Arena 3

Pokud si chceš zastřílet, projet se v tanku a ničit všechno co ti jen přijde pod ruku, tato online mini hra je to pravé pro tebe. Hra je zdarma a je určena pro všechny milovníky střílení a válek.

Ovládání a pravidla hry Metal Arena 3

Na začátku hry se ti objeví jednoduchý tutoriál, kde ti jsou vysvětleny všechny základní pravidla a postupy. Potom si zvolíš level, který chceš hrát a jde se na to. Po hrací ploše se pohybuješ klávesnicí a pomocí tanku a jeho děl ničíš všechna nepřátelská vojska. Protivníci na tebe střílení a ty se jejim střelám musíš vyhýbat. V každém kole je nastaveno, kolik protivníků musíš zničit a kolik bodů nahrát. Všechny informace vidíš na obrazovce. Stav kola, tvůj život, počet nepřátel, uplynulý čas. Po dohraném kole se ti zobrazí statistiky, ty si můžeš nakoupit nové zbraně, opravit se a zmodernizovat svoje vybavení. Samozřejmostí je možnost porovnat svůj výsledek s ostatními hřáči této bojové online hry. Hra disponuje jednoduchým nastavením. Můžeš ovlivnit hlasitost zvuků a hudby hry. Také můžeš nastavit stínování vojáků a animaci menu. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si nejlepší výsledky ostatních hráčů. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkama měníš směr a myší střílíš na nepřátele. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 725 krát.

Metal Arena 3 obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Metal Arena 3 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist