Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Robots and Aliens: Reactor Twist 3D

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(5 hlasů, průměr: 3,60 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Robots and Aliens: Reactor Twist 3D

A je tu další z velice oblíbených online miniher, kde hlavním úkolem je sestřelit všechny nepřátele a sám přežít. Čím více jich zabiješ a čím více sebereš bonusů, tím lépe.

Ovládání a pravidla hry Robots and Aliens: Reactor Twist 3D

Hra začíná tím, že si vybereš z několika možných hracích módů. Na výběr máš celkem ze tří. Potom už jenom válčíš a zabíjíš protivníky. Tvým úkolem je rozstřílek všechny protivníky, kteří se ti budou zobrazovat na jednotlivých ramenech. Musíš je zničit dříve, než dojdou k tobě. Na někoho stačí pouze jedna rána, na jiné nestvůry i více. Po zničení se na jejich místě objeví tvůj bonus a ty ho musíš sebrat. Jen tak získáš body. K dispozici máš několik životů a pokud ti už žádný nezbývá a tebe zničí, hra končí a ty můžeš odeslat svůj výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. Hra obsahuje jednoduchou nápovědu, kde je ti všechno přehledně vysvětleno. Také si můžeš prohlídnout nejlepší výsledky ostatních hráčů. Hra se ovládá pomocí klávesnice. "Z" střílíš, "X" sbíráš bonusy, doleva, doprava měníš směr střelby, nahoru, dolu měníš pohled kamery, a levým tlačítkem myši můžeš také střílet. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 344 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Robots and Aliens: Reactor Twist 3D zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist