Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Shooter Guardian

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Shooter Guardian

Tato hra patří mezi zajímavé online minihry, kde hlavním cílem je zneškodit všechny nepřátelské zombie a ubránit svoji pozici.

Ovládání a pravidla hry Shooter Guardian

Na začátku hry si zvolíš úroveň. Lehkou nebo normální. Potom už se pustíš do obrany svojí pevnosti. Cílem hry je pozabíjet všechny nepřátelské zombie, které na tebe útočí ze všech stran. Hra je rozdělena na jednotlivá kola. V každém kole jich musíš pozabíjet určitý počet. Po dokončení kola si můžeš vylepšit zbraně, nakoupit zbraně nové, či nakoupit všelijaké vybavení pro boj. Na obrazovce vidíš všechny důležité informace. Stav tvého zdraví, počet získaných bodů, dosaženou úroveň. Na konci hry, pokud skončít, můžeš odeslat svůj výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. Hra obsahuje jednoduchou nápovědu, kde je ti všechno přehledně vysvětleno. Také si můžeš prohlídnout nejlepší výsledky ostatních hráčů. V nastavení si můžeš zvolit kvalitu grafiky, vypnout a zapnout zvuky hry a hudbu na pozadí, či nastavit viditelnost ukazatele myši. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem myši střílíš, pohybem myši zaměřuješ nepřátele. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 562 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Shooter Guardian zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist