Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Airship

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Airship

Jednoduchá akční hra, určená pro malé i velké, kde hlavním cílem je zneškodnit všechny protivníky a dostat se ve hře co nejdále.

Ovládání a pravidla hry Airship

Hra začíná stiskem „New game“. Tvým úkolem je probojovat se skrz nepřátelské lodě do dalšího a dalšího kola. Během hry můžeš sbírat různé bonusy a nové zbraně. Můžeš sbírat peníze, bomby a mnoho dalšího. K dispozici máš pouze 3 životy. Neplýtvej s nimi. V žádném případě nesmíš naletět do protivníků, na bombu. Na obrazovce vidíš vše podstatné. Počet životů, scóre, dosažený level. Na konci každé hry můžeš odeslat dosažený výsledek a tím porovnat svůj výkon s ostatními. Tvoje loď se ovládá pomocí myši. Pohybem myši nahoru, dolu, doleva, doprava ovládáš pohyb svoji lodi. Pomocí levého tlačítka střílíš na nepřátelské objekty. Pokud si nevíš rady, máš k dispozici jednoduchou nápovědu, kde se dozvíš vše podstatné. Také máš možnost kouknout se na nejlepší výsledky ostatních hráčů této online střílečky. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 408 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Airship zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist