Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Bricks Destroyer

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Bricks Destroyer

Jednoduchá, přesně krásně provedená a zábavná hra, kde hlavním cílem je zničit všechny objekty na obrazovce a postoupit do dalšího kola.

Ovládání a pravidla hry Bricks Destroyer

Hra začíná výběrem kola. Na začátku budeš mít k dispozici pouze jedno, nicméně s dalším postupem se ti budou další kola odemykat. Pak ti už jen stačí vystřelit míček a snažit se odstranit všechny kostky na obrazovce. V každém kole máš celkem 3 životy. Během hry se ti počítá scóre, které na konci si můžeš uložit. Během hry máš také možnost hru pozastavit a pak se zase ke hře kdykoli vrátit aniž by jsi musel začínat od samotného začátku. Hra se ovládá pouze pomocí myši. Pomocí myši vystřeluješ míček, hýbeš plošinou. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, máš možnost vypnout hru na pozadí a také zvuk. V neposlední řadě se také můžeš podívat na svoje dosažené nejlepší výsledky. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 698 krát.

Bricks Destroyer obrázek 1 - online hry zdarmaBricks Destroyer obrázek 2 - online hry zdarmaBricks Destroyer obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Bricks Destroyer zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist