Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Spaceblocks! Marathon

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Spaceblocks! Marathon

Tato online hra zaujme všechny milovníky jednoduchých stříleček, kde tvým úkolem je pomocí jediné lodi zničit všechny nepřátele a probojovat se co nejdále.

Ovládání a pravidla hry Spaceblocks! Marathon

Cílem hry je pomocí jedné lodě zničit všechna nepřátelská loďstva, barikády, prostě všechno co ti stojí v cestě a dostat se co nejdále. Na začátku máš pouze jednoduchou zbraň, ale jak postupuješ a sbíráš různé bonusy, získáváš zbraně mnohem účinnější. Tvoje loď nikdy nesmí narazit do stěn. Jinak hra končí. Během hry můžeš sbírat různé typy bonusů, které ti vylepšují zbraně. Na obrazovce vidíš dosažené scóre. Po skončení hry můžeš svůj dosažený výsledek odeslat a porovnat se s ostatními hráči této velice zajímavé a jednoduché střílečky. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkou doleva, doprava, nahoru dolu měníš směrem, pomocí mezerníku střílíš na nepřátele. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, kde se dozvíš, jak se tvoje loď ovládá, jak střílíš, co máš ničit a co naopak zbourat. Samozřejmě můžeš hru kdykoli restartovat. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 407 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Spaceblocks! Marathon zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist