Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Střílečka z vesmíru Galaxy Shifter

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Střílečka z vesmíru Galaxy Shifter

Chceš si zalítat a přitom zničit nepřátelskou flotilu? Chceš se stát velitelem vesrmírné lodi? Potom tato online minihra je to pravé pro tebe. Musíš ničit, střílet a zase ničit.

Ovládání a pravidla hry Střílečka z vesmíru Galaxy Shifter

Ještě než začneš hrát, objeví se ti jednoduchý tutoriál s návodem, jak ovládat plavidlo, co je cílem hry apod. Potom se už můžeš pustit do samotné hry. Tvým úkolem bude pomocí jedné lodi zničit všechny ostatní, které budou proti tobě nalétávat. Během hry sbítáš různé bonusy, které ti pomáhají vylepšovat svoji palebnou sílu. Samozřejmě také sbíráš body. Hra je rozdělena na kola a každé kolo je časově omezené. Na konci hry můžeš odeslat svůj dosažený výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. Na jednu hru máš k dispozici celkem 4 životy. Pokud je promarníš, musíš začít od samotného začátku. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkama se pohybuješ, mezerníkem skáčeš, CRTL, Z nebo X používáš jak zbraně proti nepřátelům. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si výsledky ostatních dráčů této online minihry. Také můžeš hru pozastavit, zobrazit si nápovědu, či vypnout zvuk a hudbu. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 454 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Střílečka z vesmíru Galaxy Shifter zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist