Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Space Knights

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Space Knights

Máš rád vesmírné střílečky a baví tě plnění různých úkolů? Potom právě tato online minihra je určená právě pro tebe. Jejím cílem je zničit všechny meteority. Tato hra patří mezi online minihry, které jsou zdarma a ty se u ni nikdy nebudeš nudit.

Ovládání a pravidla hry Space Knights

Hra začíná výběrem kola. Musíš jimi postupně procházet. Nejde jednotlivá kola přeskakovat. Cílem hry je pomocí malého letádla se pohybovat po hrací ploše (ve vesmíru) a ničit všechny meteority, které se ti vyskytnou v cestě. Stačí pouze pomocí levého tlačítka myši přesunout plavidlo k meteoritu a tvoje loď ho sama sestřelí. Každé kolo končí, když sestřelíš zadaný počet meteoritů. Po každém kole můžeš odeslat svůj výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. Důležité je upozornit, že po určení místa, kam má tvoje loď letět je nutné pomocí tlačítka "Start" začít onen přesun. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků a hudby ve hře. Také se můžeš podívat na nejlepší dosažené výsĺedky odstatních hráčů této online minihry. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem myši určíš, kam chceš letět. Nic více nepotřebuješ. K dispozici máš také jednoduchou nápovědu, která ti řekne jak hru hrát, co je jejím cílem a na co by jsi si měl dávat pozor. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 329 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Space Knights zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist