Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Defend the Earth

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Defend the Earth

Jsi fanouškem vesmírných bpjů a vesmírného válčení? Chceš se stát hrdinou a ochránit planetu Zem před útokem UFO? Pak právě pro tebe je určená tato online minihra. Jejím cílem je překazit útoky UFO a ochránit planetu Zem.

Ovládání a pravidla hry Defend the Earth

Hra začíná vysvětlením základních principů hry, nápověda ti ukáže co je jejím cílem a jak se ovládá. Potom už můžeš začít hrát. Tvým úkolem bude pomocí malé barikády ochránit Zemi před útoky UFO. Celkem 4 útočí na planetu a ty musíš jejich útoky odrazit. Pokud se ti to nepovede, planetě se tím odebírá život. Nesmíš dopustit aby planetu zcela zničili. Potom by tvoje mise byla neúspěšná. Kromě tohoto úkolu má hra ještě mnoho dalších. Například se staneš pilotem bojové lodě, pomocí které budeš ničim nepřátelské jednotky UFO. Zase je tvým úkolem ochrana planety. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků a hudby hry. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, kde ti jsou vysvětleny všechny základní informace. Co je cílem hry, jak se hra ovládá apod. Hra se ovládá pouze pohybem myši, pomocí které ovládáš obraný val. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 194 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Defend the Earth zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist