Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Fruit Salad Shooter

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Fruit Salad Shooter

Máš rád všelijaké střílení, které přináší spoustu zábavy a trochu netradiční pojetí online střílečky? Pak tě tato online mihihra osloví. Zažiješ spoustu legrace.

Ovládání a pravidla hry Fruit Salad Shooter

Hra není rozdělena na žádná kola. Disponuje pouze jedním a to nekonečných kolem. Tvým jediných úkolem je sestřelit všechno co se na obrazovce hýbe. Tedy kromě bohusů, které si přinášení druhotné zbraně, jež automaticky ničí protivníky na hrací ploše. Jedná se o balónky, které společně s tebou skákají po obrazovce a likvidují nepřátele. Na obrazovce vidíš všechny základní informace. Tvoje dosažené scóre, počet dostupných životů (na začátku jich máš k dispozici 3). Z akždý střet s nepřátelských ovocem přicházíš o jeden život. Hra bohužel není rozdělena na kola, tudíž každého jednou přestane bavit a nechá se ovocem sestřelit. Nicméně se jedná o celkem kvalitní zábavu a to zadarmo. Hra se ovládá pomocí myši. Jejím pohybem určuješ směr lodi, levým tlačítkem střílíš. Střílet také můžeš klávesou "CRTL". Hra nepotřebuje žádnou nápovědu. Bohužel se nemůžeš srovnat s ostatními hráči této online minihry. Pouze po skončení hry můžeš odeslat svůj dosažený výsledek na server. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 681 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Fruit Salad Shooter zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist