Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Vesmírná střílečka online Retroshoot

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Vesmírná střílečka online Retroshoot

Celkem povedená hra, která patří mezi klasické online vesmírné minihry. Hra zaujme všechny milovníky těchto bláznivých stříleček a všechny fanoušky vesmírnéhjo dobrodružství.

Ovládání a pravidla hry Vesmírná střílečka online Retroshoot

Hra se ovládá pouze pomocí myši. Pohybem myši měníš směr, levým tlačítkem zbraně. Hra je rozdělena na kola, kterými musíš postupně procházet. K dispozici máš vesmírnou loď, kterou musíš zničit ostatní nepřátelská plavidla. Loď střílí sama. Ty pouze říkáš kam. Pozor, do nepřátel nesmíš nabourat, jinak přicházíš o život a musíš hrát znovu od samotného začátku. Na konci hry, pokud tě vůbec někdy zabijí, můžeš odeslat svoje dosažené scóre a porovnat se s ostatními hráči. Hra má velmi bohatě propracovanou grafiku. Běhěm hry můžeš sbírat různé artefatky, které ti pomohou vylepšovat zbraně, nebo které využiješ při ničení nepřátel. Hra také mění svůj průběh. Jednou útočíš směrem vzhůdu, jednou doprava pak zase doleva. Prostě se jedná o velmi povedenou střílečku, kterou lze zařadit k těm zdařilejším online minihrám. Na začátku hry se ti objeví takový malý tutoriál, který tě provede jednoduchým příběhem hry. Máš možnost jej přeskočit. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry a hudby na pozadí. Také si můžeš zobrazit nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 546 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Vesmírná střílečka online Retroshoot zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist