Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Vesmírná střílečka Starmageddon

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 2,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Vesmírná střílečka Starmageddon

Ďábelské aliance se vrátily, aby tě zahnaly do kouta, vybojovali Zemi a zotročili lidstvo. Zahraj si naši flash hru, pusť se do boje a ukaž jim, kdo je pán!

Ovládání a pravidla hry Vesmírná střílečka Starmageddon

Vesmírné nepřátelské aliance jsou připraveny porazit tebe a všechny, kdo se jim postaví do cesty k dobití planety Země. Mají spoustu dokonalých a vybavených letounů, absolutně vyškolené bojovníky, kteří nemají pud sebezáchovy. Nikdy se ale neučili o tom, že na Zemi máme vycvičené, trénované a silné bojovníky se správným vybavením na vesmírnou veteš, veškerou armádu a kosmické lodě. Vyhlaď nepřátelskou alianci způsobem, jaký ještě neviděli. Použij střílecí vlnu k rozdrcení nepřátelských fotonových kuliček, braň se jejich laserovým svazkům a způsob co nejvíc škod na jejich kosmických lodích. Tvou střílecí vlnu můžeš používat opakovaně vždy po rozsvícení modré kontrolky v pravém dolním rohu. Sbírej bonusy padající ze sestřelených letounů. Získané peníze použij na nákup zlepšováků mezi levely. Zbraně střílí automaticky. Aktivuj tvou střílecí vlnu použitím myši nebo tlačítka M či Z. Pauzu dosáhneš zmáčknutím mezerníku. Ovládání: myší Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 897 krát.

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Vesmírná střílečka Starmageddon zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist