Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

President vs Invaders – Střílení nad vodou

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry President vs Invaders – Střílení nad vodou

Tato online hra je určená pro všechny fanoušky jednoduchých stříleček, kde jde především o to přežíš co nejdéle a získat co nejvíce bodů. Hra je zdarma a svojí jednoduchou grafikou si jistě získá mnoho fanoušků.

Ovládání a pravidla hry President vs Invaders – Střílení nad vodou

Na začátku hry se ti objeví jednoduchý tutoriálek, aby jsi věděl jak hru hrát. Pak se již pustíš do samotného hraní. Tvým úkolem bude navigovat malé letadélko a pomocí myši sestřelovat ty ostatní. Musíš se vyhybat jejim střelám i samotným letadlům. Během letu sbíráš benzín, náboje, vylepšení, zdrví apod. Na obrazovce vidíš všechny podstatné informace. Zdraví, počet nepřátel, scóre. Můžeš si také prohlédnout výsledky ostatních hráčů této online minihry a tím se s nimi měřit. Hra se ovládá pomocí klávesnice i myši. Pohybem myši měníš směr létání letadla. Levým tlačítkem střílíš a klávesou P děláš pauzu a M se vracíš do menu. K dispozici máš také jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechno podstatné. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmostí je možnost ztlumetí zvuků hry.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 378 krát.

President vs Invaders - Střílení nad vodou obrázek 1 - online hry zdarmaPresident vs Invaders - Střílení nad vodou obrázek 2 - online hry zdarmaPresident vs Invaders - Střílení nad vodou obrázek 3 - online hry zdarmaPresident vs Invaders - Střílení nad vodou obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra President vs Invaders – Střílení nad vodou zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist