Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Humans VS Monsters – Bitva století

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Humans VS Monsters – Bitva století

Tato online hra je určená pro všechny milovníky jednoduchých strategií, kde jde především o to, uchránit svoje pevnosti před nájezdy nepřátel. Hra je zdarma a jistě zaujme mnoho hráčů. Úkol? Znič všechno a nedopusť zničení svých pevností.

Ovládání a pravidla hry Humans VS Monsters – Bitva století

Na začátku ti jsou všechna pravidla pořádně vysvětlena. Hra je rozdělena na několik kol, kde v každém kole musíš zničit všechny nájezdy nepřátel. To uděláš pomocí rozmístění svých jednotek podél cest, kudy chodí nepřátelé. Jednotky si musíš kupovat. Pozor na peníze. Celkem máš na výběr ze 4 vojáků. Musíš si pořádně dávat pozor co kam umisťuješ. Ale na všechno jistě brzy přijdeš. Hra disponuje přehlednout nápovědou, která ti řekne všechny potřebné informace. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry, její ukončení, pozastavení, či zrychlení a zpomalení. Hra se ovládá pomocí myši, kdy všechno ovládáš pomocí levého tlačítka.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 788 krát.

Humans VS Monsters - Bitva století obrázek 1 - online hry zdarmaHumans VS Monsters - Bitva století obrázek 2 - online hry zdarmaHumans VS Monsters - Bitva století obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Humans VS Monsters – Bitva století zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist