Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Shoot Soda Cans – Bláznivá střílečka plechovek

Sestřel co nejvíce plechovek a staň se šampiónem této online minihry která je navíc zdarma. Hra je určen apro všechny milovníky bláznivých a přitom jednoduchých stříleček. Jde jen o to střílet a střílet.

Ovládání a pravidla hry Shoot Soda Cans – Bláznivá střílečka plechovek

Na začátku hry se dozvíš, jak se hra ovládá a pak je už všechno jen na tobě. Hra má pouze jedno kolo, ve kterém se musíš snažit sestřelit co nejvíce možných plechovek. Plechovky na tebe ze začátku nalítávají pomalu a pouze z jednoho směru, nicméně se postupně rychlost zvětšuje a také plechovky začítají létat ze všech směrů. Kdo vydrží nejdéle a sestřelí nejvíce plechovek vyhrál. K dispozici máš celkem 3 životy. Za každou plechovku, která ti uteče jeden strácíš. Po 3 ztracených plechovkách končíš a můžeš odeslat svůj dosažený výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihdy. Hra se ovládá pouze pomocí myši, kdy levým tlačítkem střílíš a pohybem se hýbáš po hrací ploše. Bohužel zde není nápověda ani možnost vypnutí zvuků hry.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 555 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Shoot Soda Cans – Bláznivá střílečka plechovek zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist