Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

YinYangShooter

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry YinYangShooter

Tato velice jednoduchá online minihra, která je navíc zdarma je určena pro všechny milovníky stříleček, kde jde především o to sestřelit všechny nepřátele a postoupit tak co nejdále. Hra je určena pro všechny věkové kategorie.

Ovládání a pravidla hry YinYangShooter

Na začátku hry si můžeš vybrat ze 3 úrovní obtížnosti. Na výběr máš začátečníka, pokročilého a experta. Možná ti ze začátku bude trochu trvat než si zvykneš na ovládání hry ale na všechno jistě brzy přijdeš. Tvým jediným úkolem je pomocí svoji hráčské figurky postřílet všechny nepřátelské ksichtíky, které na tebe budou útočit. Hra se odehrává v uzavřeném kruhu. Nepřátele náhodně vznikají na místech v kruhu a neustále tě pronásledují dokud je všechny nezničíš. Na obrazovce vidíš scóre, počet nepřátel, zdraví a také to, kolik ti zbývá do dalšího kola. Hra má k dispozici jednoduchou nápovědu, která ti ukáže všechno potřebné. Jak hru hrát a co je jejím cílem.Hra se ovládá pomocí klávesnice a myši. WSAD ovládáš pohyb a myší míříš.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 289 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra YinYangShooter zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist