Superhry Zdarma cz – Farmerama a DarkOrbit

FarmeramaUž vás nebaví jen tak bezmyšlenkovitě surfovat po internetu, číst různé blogy nebo poslouchat muziku na youtube? Chcete se zabavit na delší dobu? Tak to si jistě oblíbíte nějakou flashovou či browser hru, které vás zaručeně zabaví na celé hodiny. Navíc vše co k tomu potřebujete již určitě máte – webový prohlížeč a připojení k internetu.

Stránek nabízející různé typy online her je v dnešní době neuvěřitelné množství. Některé stránky nabízejí pouze flashové hry a jiné naopak jen browser hry. Existují ale také stránky, na kterých naleznete obojí. A právě takovou stránkou je Superhry Zdarma.cz , na které narazíte na oba typy her. Flashových her nabízí velké množství v různých kategoriích. Naleznete zde například různé karetní, logické, oddechové nebo sportovní hry. Dále pak na této stránce naleznete několik browser her.

DarkOrbitJednou takovou je v poslední době čím dál tím více populárnější hra z daleké budoucnosti DarkOrbit. V této hře se stanete velitelem vesmírné lodi a přidáte se k jedné ze tří firem. Pro ni pak budete plnit různé úkoly, za které budete dostávat odměnu. Postupem času si budete moci svou loď vylepšovat, dokupovat nové vybavení, zbraně nebo nový typ munice. Kromě plnění úkolů budete moc objevovat v laboratoři nové zdroje energie či budete moci bojovat s vetřelci. Za vše získáváte zkušenosti a vylepšujete své schopnosti. Zahrajte si i vy hru DarkOrbit.

Pokud vás spíše než vesmírné dobrodružství láká poklidný venkovský život na farmě, vyzkoušejte si online hru Farmerama. V této hře se z vás stane farmář, kterému byl svěřen malý statek. Vaším úkolem je začít farmařit. Začít obdělávat svá pole, starat se o svá zvířata a stavět ovocný sad.  Za získané peníze pak můžete vylepšovat a zvětšovat svůj statek. Měli byste se snažit, aby váš statek byl co nejhezčí, neboť ve hře je možné hodnotit své sousedy a vy určitě chcete být nejlepší. Zahrajte si hru Farmerama.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server hosting od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist