Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Know your Planet

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(6 hlasů, průměr: 3,83 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Know your Planet

Velice povedená online vědomostní hra, kde hlavním cílem je zjistit jak jsi na tom se znalostí zemí a jejich měst. Mohu vřele doporučit tuto online hru, která je zdarma a pobaví jak ty malé tak i velké hráče.

Ovládání a pravidla hry Know your Planet

Hra začíná výběrem obtížnosti. Na výběr máš ze tří, kde hlavním kritériem je, počet km ve kterých se můžeš lišit se správnou odpovědí. Po výběru ti hra začne dávat otázky na hlavní města. Tvým úkolem je co nejpřesněji označit místo na mapě, o kterém si myslíš, že právě tam leží hledané město. Po potvrzení ti hra ukáže, kde město doopravdy leží, vypočte v km tvůj rozdíl a přidělí určitý počet bodů. Pokud se lišíš příliš mnoho, nedostaneš žádný bod. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem vybereš cílové místo. Samozřejmě si můžeš prohlídnout nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online hry. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne, jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmě můžeš vypnout zvuk této hry. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 275 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Know your Planet zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist