Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

TG Motocross 4

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry TG Motocross 4

Tuto online hru můžete zařadit mezi velice povedené sportovní simulátory offroadových motocyklových závodů. Hra zaujme všechny fanoušky závodů, divokých jízd a především motocrossu.

Ovládání a pravidla hry TG Motocross 4

Hra začíná výběrem tratě. Na výběr máš ze 4. U každé trati si můžeš prohlédnout seznam nejúspěšnějších závodníků. Po výběru se již vrhneš na samotné závodění. Tvým úkolem je projet zadanou trať co nejrychleji a bez zbytečných pádů. Za každý pád se ti odečítá jeden život. K dispozici jich máš celkem 5. Samozřejmě ti během závodů běží čas. V pravém dolních rohu vidíš zmenšenou mapku tratě, abys měl větší přehled, co tě dál čeká, jaký kopec apod. Za každý pád se ti také odečítají body. Po dojetí každá tratě máš možnost jet znovu, vrátit se, nebo odeslat svůj dosažený výsledek a porovnat ho s ostatními hráči této online hry. Ovládání hry je velice jednoduché. Pouze pomocí klávesových šipek řídíš motocykl. Zrychluješ, zpomaluješ, vyvazuješ (stabilizuješ) motocykl. Pomocí kláves „A, S, D, F, Z, X, C“ provádíš různé triky, za které získáváš bonusové body. Samozřejmostí je možnost porovnat svůj dosažený výsledek s ostatními hráči této velice povedené online hry. K dispozici máš také jednoduchou nápovědu, kde se dozvíš jak motocykl ovládat a všechny ostatní potřebné věci. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 163 krát.

TG Motocross 4 obrázek 1 - online hry zdarmaTG Motocross 4 obrázek 2 - online hry zdarmaTG Motocross 4 obrázek 3 - online hry zdarmaTG Motocross 4 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra TG Motocross 4 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist