Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(9 hlasů, průměr: 3,44 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry 3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D

Jedná se o celkem povedenou sportovní hru, kde hlavní cílem je porazit všechny protivníky a dojet do cíle jako první. Tato online minihra zaujme všechny fanoušky rychlé jízdy.

Ovládání a pravidla hry 3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D

Na začátku hry si je nutné zvolit s jakou motorkou chceš závod jet. Na výběr máš z několika různých barev. Potom už usedneš na motorku a jedeš závod. Tvým úkolem je během tří kol porazit všechny tři protivníky a dojet do cíle jako první. Pokud se ti to povede můžeš odemknout další úrovně a tím pádem pokračovat v dalších závodech. Pokud ne, musíš jet tu samou trať znovu. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Tvůj i čas, čas soupeřů, aktuální kolo. Hru samozřejmě můžeš pozastavit a odpočinout si.Hra je bohužel opět pouze v ruském jazyce. Disponuje jednoduchou nápovědou, kde ti jsou vysvětleny všechny základní informace. Jak hru ovládat a co je jejím cílem. Také si můžeš prohlédnout nejlepčí dosažené výsledky ostatních hráčů této online minihry. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkami měníš směr, přidáváš a také ubíráš.

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 494 krát.

3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D obrázek 1 - online hry zdarma3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D obrázek 2 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra 3D Motorcycle Racing, Motocyklové závody 3D zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist