Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

cargo express – Dovoz kamení

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(6 hlasů, průměr: 3,17 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry cargo express – Dovoz kamení

Tato online minihra je určená pro všechny příznivce klasického trial s autíčkem pomocí kterého musíš do cílového místa převést náklad. Hra je zdarma a jistě si najde svoje fanoušky.

Ovládání a pravidla hry cargo express – Dovoz kamení

Na začátku hry se dozvíš jak hru ovládat. Pak se pustíš do samotného hraní. Tvým jediným úkolem buda na začátku kola naložit kamení a pomocí malého náklaďáku ho dovést do konečné stanice. Během jízdy musíš přejíždět různě obtížný terén a různé nástrahy. Do konce musíš přivést zadaný počet kamení. Pokud nespěješ, musíš jet celé kolo od začátku. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Čas, level, naložení, také máš možnost hru pozastavit, restartovat. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti ukáže všechno podstatné. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkama se pohybuješ a myší klikáš na další nastavení.

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 706 krát.

cargo express - Dovoz kamení obrázek 1 - online hry zdarmacargo express - Dovoz kamení obrázek 2 - online hry zdarmacargo express - Dovoz kamení obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra cargo express – Dovoz kamení zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist